YENİ GELENLER


yeni gelen ürünlerYeni Gelen Ürünler

Moda Eva sürekli kendini yenileyen bir marka! Ekibiyle beraber Dünya modasındaki yenilikleri takip eden ve sürekli koleksiyonlarına yeni ürünler ekleyen Moda Eva müşterilerinin istedikleri görünüşlerine kavuşmaları için gerekli her şeyi yapmayı adeta bir görev bilmiştir. Web sitesinde yer alan yeni gelenler kategorisinde koleksiyonlarına eklediği son ürünleri bir arada bulunduran Moda Eva bu sayede müşterilerinin koleksiyonlarındaki yeni ürünleri kolayca takip etmelerine yardımcı olmaktadır. Bu kategoride yeni mezuniyet elbiseleri, tulum modelleri, bluz modelleri şekilde sıralayabileceğimiz çok sayıda ürün bulunmaktadır. 
Yaz aylarına mezuniyet törenleri ile giriliyor. Bu gecelerde farklı görünmek isteyen kadınlar mezuniyet törenleri için herkeste olmayan modelleri bulmak için büyük bir arayışa girmektedir. Bu konuda “Yeni Gelenler” kategorisindeki modeller kadın kullanıcılar için farklı seçenekler sunmaktadır. Çünkü burada Moda Eva ekibi tarafından Dünya markalarının son koleksiyonlarında yer alan parçalar bulunmaktadır. Bu sayede kimsede olmayan modelleri seçme ihtimalleri yükselmektedir. Kendilerine özgü tarzlarını son moda mezuniyet elbiseleri ile yansıtmayı başaran kadın kullanıcılar mezuniyet törenlerinde kendilerini çok güzel hissedeceklerdir. 
Yine yaz aylarında sıklıkla kullanılan tulum elbise modelleri bu bölümde yer almaktadır. Şık anlarda spor tarzını bozmadan yer almak isteyen kadınların genelde tercih ettiği tulum elbise modelleri beraberinde kullanıldığı aksesuarlar ve ayakkabı modeline göre istenilen hava katılmaktadır. İstenilen havanın kolayca katılabildiği tulum elbiseler bu yüzden birçok kadının tercihi olmuştur. Şık tulum elbiseler olduğu gibi günlük hayatta giyilebilen salaş görünümlü tulum elbiseler de bulunmaktadır. 
Yeni gelenler kategorisinde yer alan üst giyim, alt giyim, dış giyim, spor, stil life kategorilerindeki ürünler de yer almaktadır. Bu kategoride kullanıcılar tarafından en çok rağbet gören modeller ise tek kol tulum, baskılı salaş tişört, göğüs kafesli büstiyer, kol detaylı tasarım elbise, krep atlet, salaş elbise, dantel detay bluz, omuz dekolteli bluz ürünleri yer almaktadır. 
Belli periyodlarla yenilenen bu kategoriyi takip eden Moda Eva takipçileri bu sayede hem Dünya modasını takip edebiliyor hem de stillerini hep güncel tutabiliyorlar. Farklı yaş gruplarından kadın kullanıcılara yönelik sayısız modeller arasında en son koleksiyona katılan parçaların bulduğu bu kategori ile kendilerini istedikleri anda kolayca yenilemektedir. 
Her zaman Türk kadınının güzelliğini ortaya çıkarmak için onların yanında olan Moda Eva yenilikçi yapısı, profesyonel ekibi ve eşsiz tarzı ile fark yaratmaktadır. Bu özellikleri ile rakipleri arasında bir adım öne çıkmayı başarmıştır. Rakiplerine göre daha sık periyodlarla yeni gelenler bölümüne ürün koyan Moda Eva bu özelliği ile de dikkat çekmeyi başarmış, ülkenin en büyük ve en farklı parçalarına sahip koleksiyonlarından sahip bir marka haline gelmiştir. 
Yeni gelenler kategorisindeki ürünleri sık sık sosyal medya hesaplarından da paylaşan marka buralardan da kullanıcılarına bilgi vermekte ve onların bu kategoridekileri yenilikleri daha kolay takip etmesine yardımcı olmaktadır.