Fiyat Aralığı

Renk

Bayan Hırka Modelleri

Bayan modasının en önemli parçalarından biri olan, dört mevsim giyilebilme özellikleri sayesinde birçok kadının sıkça kullandığı parçalardan biridir. Farklı modellere sahip bu modelleri ister hafif serin yaz akşamlarında ister soğuk kış günlerinde giyebilirsiniz. Spor, klasik, salaş vb. tarzlara sahip kadınların kolay kullanımı sayesinde sık sık kombinlerinde kullandığı birçok bayan hırka modeli bulunmaktadır.

Fermuarlı Bayan Hırka Modelleri

Birçok markanın koleksiyonunda en fazla gördüğümüz fermuarlı bayan hırka modelleri yer almaktadır. Özellikle spor tarza sahip kişilerce tercih edilen bu modeller spor ayakkabı ve tayt ile kullanıldığında kullanıcıya büyük rahatlık sağlamaktadır.

Farklı renklerde ve kalıplarda üretilen bu modeller bu sayede birçok kadın kullanıcıda güzel durmayı başarabilen bir modeldir.

Kapüşonlu Bayan Spor Hırka

Modeller arasında birçok kişi tarafından tercih edilen kapüşonlu bayan spor hırka modeli de bulunmaktadır. Kalın olan kışın, ince olanları yazın kullanılsa da özellikle bayanlar yaz akşamlarında şortlarının üstlerine bu modelleri kullanmayı tercih etmektedir.

Bayanların kurtarıcısı olan, her yaşa uygun modelleri bulunduğu için birçok bayan kombinlerinde kullanmaktadır ve tahmin edildiğinin aksine kapüşonlu modeller sadece gençler değil aynı zamanda farklı yaş gruplarındaki kadınlar tercih etmektedir.

Salaş Hırka Modelleri

Kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan salaş hırka modelleri de yer almaktadır. Salaş modeller özellikle rahat giyinmeyi seven kadın kullanıcıların tercihlerinin ilk sıralarında yer almaktadır.

Dışarı çıktıklarında kış aylarında kat kat giyinmeyi seven bayanlar salaş modellerinin üstlerine deri ceket ya da mont alabilmektedir. Hem yaza hem de kışa uyan bu modeller görünümlerinde erkek arkadaşlarından ödünç almış havasını vermek istediklerinde de bu modeli kullanmaktadırlar.

Yaz ayı akşamlarında şort ve büstiyer üstüne alınan modeller kullanıcıda farklı bir hava sağlayacaktır. Bu kombinlerde kullanılan aksesuarlarla kendilerine hippi havası vermeyi tercih edenler olduğu gibi, spor ayakkabı kullanımı ile spor bir tarz elde eden bayanlar da bulunmaktadır.

Tarzları ne olursa olsun kadınların sıklıkta kullandığı, son modellerini size sunulan seçeneklerden inceleyebilir ve kendinize en uygun modeli satın alabilirsiniz.

Kolay bir kullanım imkanını sizlere sunan ve bayanların stilinin kurtarıcısı niteliğinde olan bu modeller, hızlıca hazırlanarak dışarı çıkmanız gereken anlarda da kullanabilirsiniz. Spor ayakkabılarınız ile de eşsiz bir uyum yakalayabileceğiniz montların altına da giyebilirsiniz. Dışarıya çıkacağınız zaman bir deri ceket veya trençkot giymek yerine tercih edebileceğiniz, sezonun yenilikçi tasarım dokunuşlarını üzerinizde taşıyabilirsiniz. Yaz ve kış aylarına uyumlu olabilecek şekilde tasarlanan modeller geniş bir model seçeneği ile sizlere sunuluyor.

Renk, desen ve tasarımlarına göre farklı kullanım alanlarına sahip olan bayan hırka modelleri kombinlerinize farklı bir hava kazandırabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Farklı türlerde tasarlanan, kesimleri sayesinde vücut hatlarınızı sararak daha iyi bir dış görünüme sahip olabilmenizi de sağlar. Kalem etekler ve topuklu ayakkabılar ile de mükemmel bir birliktelik elde edebilen modelleri ile stilinize hareketlilik kazandırabilirsiniz.