Fiyat Aralığı

TUNİK MODELLERİ

Tarzını dışarıya en iyi şekilde yansıtmak isteyen kadınların ilk tercihleri arasında yer alan tunikler, her mevsim daha şık giyinmenizi kolaylaştırır. Tunik modelleri her stilden kadının dolabında kendisine mutlaka yer bulan kıyafetler arasındadır. Kısa ve uzun tunik modelleri olarak iki ayrı kategoriye ayrılan modeller aynı zamanda kendi içerisinde de sınırsız seçeneğe sahiptir.

Spor giyinmeyi sevenler ve aynı zamanda klasik giyinmeyi de sevenler için ideal olan triko tunik modellerini farklı kıyafetleriniz ile birlikte başarılı bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Taytlar, skinny jeanler ve dar paçalı kumaş pantolonlar ile birlikte giyebileceğiniz tunikler bütün kombinlerinize hareket ve canlılık katacak etkiye sahiptir.

Dar ve döküm modeller arasından seçim yaparken fiziğinizi göz önünde bulundurmanız yeterlidir. Eğer fiziğinizin belirli yerlerini ön plana çıkartmak istiyorsanız daha dar modelleri seçebilir ya da dökümlü modelleri seçerek daha rahat ve zarif kombinler ortaya çıkartabilirsiniz.

Özgün desen ve renk alternatifleri olan tunikler arasından seçim yaparak sade veya iddialı bir görünümü mümkün olabilecek en iyi şekilde yaratmaya başlayabilirsiniz.

Gündelik yaşamda da tercih edebileceğiniz tunik modelleri ofis ortamında da giyebileceğiniz klasik tasarımlara da sahiptir. Standart giyim kalıplarının dışına çıkabileceğiniz tunikleri iş hayatınızda topuklu ayakkabılar ve çizmeler ile birlikte giyebilirsiniz.

Kumaş pantolonlar ve diğer kumaş parçalar ile sınırlı bir stil istemeyenler iş hayatı içerisinde alternatif olarak tunik modellerini kullanabilirler. Taytlar ve pantolonlar ile birlikte hoş bir kombin ortaya çıkartabileceğiniz tunik modelleri ile stilinizi iş hayatınızda da koruyabilirsiniz.

Birbirinden özgün ve sıra dışı tasarımlara sahip olan tunikler ile trendleri yakalayabilir ve girdiğiniz her ortamda stiliniz ile dikkat çekmeyi sizler de kolaylıkla başarabilirsiniz.