Fiyat Aralığı

Renk

Tulum Modelleri

TULUM MODELLERİ

Kadın tulum modelleri, tek parça halinde tasarlanan ve kadınlar tarafından büyük bir ilgi gören kıyafetler arasındadır. Kadın tulum modelleri arasında gündelik hayata uyum sağlayabilecek olan modeller olduğu gibi aynı zamanda özel davetlerde giyilebilecek olan modeller de yer almaktadır.

Özel bir düğün ya da davete katılmayı düşünüyorsanız şık ve stil sahibi bir görüntü elde edebilmek için fiziğinize uygun olan bir tulum modeli ni sizler de seçebilirsiniz. Tulum modellerinin bel kısmındaki ince kemerler sayesinde son derece zarif bir stil ortaya çıkartabilirsiniz.

Tulumlar tek parçalık giysiler oldukları için boyunuzun olduğundan daha uzun gözükmesini sağlarken aynı zamanda vücut hatlarınızın da daha biçimli gözükmesini sağlayacaktır. Eğer balık etli olarak tabir edilen bir vücut yapısına sahipseniz ve fazlalıklarınızı saklayabilmek istiyorsanız bol paçalı olan tulum modelleri sizler için ideal olacaktır.

Boyunuzun kısa olduğunu düşünüyorsanız ve daha uzun gözükmek istiyorsanız da bol paçalı olan tulumları tercih ederek altına platform topuklu bir ayakkabı giymeniz yeterli olacaktır. Tulumun tek parçadan tasarlanması ve topuklu ayakkabı ile birlikte tulumunuzu tamamlamanız size eşsiz bir hava katar.

Her sezon farklı renkler ile ön plana çıkan tulum modelleri arasından seçim yapacağınız zaman kullanacağınız diğer kıyafetleri de göz önünde bulundurmalısınız. Her bir rengin farklı kullanım alanları olduğunu da unutmamalısınız.

Tulum renkleri ile stiliniz içerisinde bir bütünlük oluşturmak istiyorsanız zıt renklerin uyumundan da yararlanabilirsiniz. Siyah ve beyazın oluşturduğu muhteşem şıklığı yakalayabilmek ve stilinizdeki renk dengesini koruyabilmek için aksesuar kullanabilirsiniz.

Aksesuarlar sayesinde bütün kıyafetlerinizin eşsiz bir uyum içerisinde olmasını sağlayabilirsiniz. Sizler için özel olarak bir araya getirdiğimiz tulum modelleri arasından stilinize en uygun olanlarını seçerek kendinize özel kombinlerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.