Fiyat Aralığı

Renk

tatil koleksiyonuTatil Koleksiyonu

Kadınlar için tatillerde güzel görünmek çok önemlidir. Özellikle yaz dönemlerinde yanık tenleri ile ilgi çekici görünmeyi isteyen kadın kullanıcılar genelde tatilden önce alışveriş yaparlar. Bu tip ihtiyaçlara sahip olan kadınların tatil telaşları içinde alışveriş yapmak zorunda kalmaları durumunda işlerini kolaylaştırmak için Modaeva bünyesinde tatil koleksiyonu oluşturmuştur. Bu koleksiyonda özellikle yaz tatilinde giyilebilecek ürünler bulunmaktadır.
 

Tatil Koleksiyonu Ürünleri

Modaeva’nın bünyesinde yer alan ve web sitesinde de satışa sunulan tatil koleksiyonu kategorisinde elbiseler, bluz modelleri, bluz - pantolon takımlar, bluz - etek takımlar, şort tulumlar, uzun hırkalar, pareolar, büstiyerler, gömlekler, mayolar, eşofman takımları, kimonolar, tunikler ve gömlek- şort takımlar yer almaktadır. Her sene bu kategorideki ürünler yenilenmektedir. İstenilen ürünün kolay bulunması için marka tarafından web sitesindeki kategori sayfasının sol kısmına filtre bölümü konulmuştur. Burası sayesinde ürünler renkleri, desenleri ve fiyat aralıklarına göre listelenebilmektedir. Yine aynı amaçlar üst kısımdaki menüde fiyat, yorum, puan, eklenme zamanı ve satış miktarına göre ürünlerin sıralanmasını sağlayan bir bölüm vardır. Yani kullanıcılar dilekleri tarzda ve fiyattaki ürünleri bu kategori içinde çok kolay ayırt edebilmektedir. Kullanıcılarının alışveriş deneyimlerini arttırmak için her şeyi yapan Modaeva’nın web sitesinin son derece sadece ve kullanımı kolay bir tasarımı vardır.
 

Tatil Koleksiyonu Ürün Fiyatları

Ürünlerin fiyatları kumaşın cins ve kalitesine, kullanılan kumaşın miktarına, kalıbına, desenine, rengine ya üstünde kullanılan renklerin sayısına, dikişine, işçiliği zorluk seviyesine, markanın fiyat politikasına ve değerine göre belirlenmektedir. Bu sayılan unsurlar dışında da fiyatların seviyesini etkileyen farklı unsurlar da bulunmaktadır. Bazı durumlarda benzer ürünler farklı markalar tarafından farklı fiyatlara satılabilir ancak bunun sebebi yine fiyatı etkileyen unsurlar arasındaki farklılıklardan gelmektedir.
 
Tatile gidecek ve tatil alışverişi yapacak kadın kullanıcıların ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri tek bir kategoride toplayarak onların işlerini kolaylaştırmayı hedefleyen Modaeva için kadın kullanıcılarına kaliteli alışveriş deneyimi yaşatmaları çok önemlidir. Bunun için gerekli tüm koşulları müşterileri için web sitesinde bulundurmaktadır. Kadın kullanıcıların tatilde bile farklı ve iyi görünmesini isteyen Modaeva için Türk kadının istediği görünümü istediği an elde edebilmesi çok önemlidir. Bunun için her sene koleksiyonunu yenilemeden önce uzman ekibini yurtdışı defilelerine yollamakta ve bunlara paralel ürünleri koleksiyonlarına eklemektedir. Yani Modaeva’dan alışveriş yapan kadınlar markanın bu politikası sayesinde Dünya standartlarında farklı, kaliteli ve özel görünümler elde etmektedir. Onların hep hayal ettikleri gibi göründüklerini sağlayan Modaeva bu sayede birçok kadının en sevdiği markalar arasında yer almaktadır.