Fiyat Aralığı

sportif seçimlerSportif Seçimler 

Kullanıcılarının seçim yapmasını kolaylaştırmayı seven ve onlara benzersiz bir alışveriş deneyimi yaşatmak isteyen Modaeva bu yüzden web sitesindeki ürünleri belirli konseptler altında toplamıştır. Bu konseptlerin arasında sportif seçimler kategorisi de yer almaktadır. Bu kategoride markanın bünyesinde satışa sunduğu spor ve rahat parçalar yer almaktadır. Buraya eklenen ürünler her yaştan kadının zevkine hitap etmeye başarmaktadır. 

Sportif Seçimler Ürünleri 

Modaeva markasının sportif seçimler kategorisinin altında farklı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler arasında taytlar, eşofman takımı, tulumlar, bluzler, sweatshirtler, triko takımlar ve elbiseler yer almaktadır. Bu ürünler kullanan kişinin kendisini rahat hissetmesini sağlarken, onların tarzlarından ödün vermemesini sağlayan ürünlerdir. Farklı yaş gruplarından kadınların spor yaparken ya da günlük hayatlarında rahatlıkla kullanabileceği parçalar bulunduran bu ürünlerin bazıları farklı bedenlere sahipken, bazıları örneğin taytlar standart olarak üretilmiştir. Stoğu biten ürünün bilgisi mutlaka siteye girilmektedir. Sitenin sol kısmında ürünlerin fiyatlarına göre filtre yapılmasını sağlayan bir bölüm, üst kısmında ise ürünleri fiyatlarına, yorum sayılarına, puan seviyelerine, eklenme zamanlarına ve satış rakamlarına sıralanmasını sağlayan bir menü bulunmaktadır. Buraları sayesinde kişiler diledikleri ürünleri kolaylıkla bulup, alışverişlerini yapabilmektedir. 

Sportif Seçimler Ürün Fiyatları

Buradaki ürünlerin fiyatları kullanılan kumaşın kalitesi, miktarı, dikişi, kalıbı, markanın kendi değeri, işlemesi gibi unsurlar göz önünde tutularak belirlenmektedir. Bazı durumdalar farklı markalara ait benzer ürünlerde fiyat farkı görülebilir ancak bunun tek sebebi bu unsurlardaki farklılıklardır. Bu ürün kategorisinde 0 TL- 25 TL, 25 TL-50 TL, 50 TL- 100 TL ve 100 TL- 250 TL fiyat aralıklarında bulunan ürünler bulunmaktadır. Yani bu ürünler farklı gelir seviyelerine sahip kullanıcıların rahatlıkla satın alabileceği ürünlerdir. 
Her yaştan ve tarzdan kadının günlük hayatta ve spor yaparken kullanabileceği ürünlerin toplandığı sportif seçimler kategorisi bu tarz parçalar arayan kadın kullanıcıların işini hayli kolaylaştırmaktadır. Diğer kategoriler arasında kaybolmadan istediği tarzdaki tek bir kategoride listeleyebilen kullanıcılar böylelikle kolayca istedikleri tarzda ürünü ve ürünleri bulup, satın alabilmektedir. 
Spor giyinmeyi seven ve kendilerine farklı parçalar arayan kadınların ihtiyaçlarına cevap veren bir kategori olan sportif seçimler Modaeva’nın Dünya modasını takip ederek ürettiği veya getirttiği ürünlerden oluşmaktadır. Bu sayede standartın dışında görünümler elde eden kadın kullanıcılar Modaeva ile özel bir bağ kurmaktadır. Onların her an güzel görünmesi için tüm koşullarını zorlayan Modaeva bu sayede kısa sürede büyük bir kitleye ulaşmayı başarmıştır.