Fiyat Aralığı

şehir tuhuŞehir Ruhu

Şehirli kadının her zaman şık görünmek isteğine her zaman yardımcı olmayı görev edinen Modaeva bu amaçla oluşturduğu koleksiyonunda şehirli kadınlara özel şehir ruhu kategorisini barındırmaktadır. Bu kategoride şehirli kadınların günün her saatin şık görünmesini sağlayacak birçok parça bulunmaktadır.
 

Şehir Ruhu Ürünleri

Still life ya da şehir ruhu olarak adlandıran bu kategoride farklı tarzlara sahip şehirli kadınların günün her saati şık olması için kullanabileceği parçalar bulunmaktadır. Bu kategoride bluz-etek takımlar, bluzler, tulumlar, elbiseler, pantolon-etek takımlar, şort- bluz takımlar, tişörtler, gömlekler, şort- bluz- sweat takımlar, body süitler ve ceketler bulunmaktadır. Kategorideki ürünlerin sıralandığı sayfanın sonunda filtre bölümü bulunmaktadır. Buradaki filtre sayesinde ürünler 3 ayrı fiyat aralığına göre filtrelenebilmekte ve bu sayede kullanıcılar bütçelerine göre parçaları kolaylıkla bulabilmektedir. Ayrıca bu sayfadaki ürünler üst kısımda yer alan bar sayesinde fiyatlarına, yorum sayılarına, puanlarına, satış rakamlarına ve eklendikleri zamanlara göre sıralanabilmektedir. Üstelik stoğu biten ürünler açık şekilde belirtildiği için kullanıcıların kafaları karışmamaktadır. Hatta kullanıcılar isterse bu ürünler stoğa girdiklerinde Modaeva onlara bildirim epostası atmaktadır. Bu hizmeti isteyen kişiler ürünün içindeki “Stokta olunca haber ver!” kısmına kendi epostalarını bırakmaktadır.
 

Şehir Ruhu Ürünleri Fiyatları

Bu kategoride yer alan ürünlerin fiyat aralığı 25 TL ile 250 TL arasındadır. Yani buradaki ürünlerden farklı bütçelere sahip kişiler kolaylıkla satın alabilecektir. Ürünlerin fiyatları harcanan kumaş miktarına ve cinsine, dikişine, üstündeki işçiliğe, kaç renk olduğuna ve hangi renk olduğuna, kalıbına ve benzeri şekilde sıralayabileceğimiz birçok koşula göre belirlenmektedir. Yani aynı tip bir ürünü farklı fiyatlarla satıldığını görülse bu ürünlerde kişilerin görmediği farklar bulunmaktadır. Ayrıca markalar maliyetlerin üzerine kendi değerlerini ekledikleri için Modaeva gibi kaliteli bir markanın ürünlerinin benzer ürünlere göre daha pahalı olması kadar doğal bir şey yoktur. Yüksek fiyat kaliteli ürün olmayacağı gibi düşük fiyat demek kalitesiz ürün değildir. Yani ürünleri satın almadan önce sadece fiyatlara bakmak doğru değildir. Mutlaka o marka ile ilgili yorumlar okunmalıdır.
 
Şehirli kadınlar için Modaeva tarafından oluşturulan bu kategorideki ürünler adeta bu kişiler için bir yardım kılavuzudur. Kullanıcılar yeni bir parçaya ya da özel bir gün için alacakları yeni bir parçaya karar vermeden önce bu kategoriyi incelerlerse işleri son derece kolaylaşacaktır. Farklı yerlere, sitelere gidip araştırma yapmaya gerek kalmadan şehirli kadınların ihtiyaçlarına cevap veren bu kategori bu yüzden onlar için büyük önem taşır.