Fiyat Aralığı

HTML İçerik

Kot Etek

Kadınlar bahar ve yaz aylarında etek giymeyi tercih ederler. Kot eteklerin kadınlar için oldukça özel bir yeri vardır. Bir sahil kasabasında plaja giderken, iş yerinde, bir davete giderken kısacası bir çok alanda kot eteği tercih ederler. Kot etek ne kadar sıradan bir ürün gibi gözükse de farklı bir hava ve şıklık katan bir üründür. Bu yüzden kadınlar için kot eteğin önemli bir yeri vardır. Bu ürünü her tarzı benimseyenler giyebilir. Bu yüzden genel bir portföye hitap eden bir üründür. Günlük hayatta şıklığın, zarafetin göstergesi olan kot etekler, içinde kendinizi en şık hissettiğiniz kıyafetler arasındadır.

Kot Etek Modelleri

Kot etek modelleri kışın ya da serin havalarda giyildiğinde bir kazakla, yazın giyildiğinde bir askılıyla ya da tişörtle, iş yerinde giyildiğinde ise bir gömlekle kombin edilebilir. Bu yüzden kombin ettiğiniz üste bağlı olarak kot etekler sizi farklı havalara sokacaktır. Yeter ki giyeceğiniz ortamı belirleyin ve buna uygun bir kombin yapın. Ayrıca kot etekler her türlü ayakkabıyla giyilebilen ürünlerdir. İster spor ister sandalet isterseniz de çizmeyle bile giyebilirsiniz. Ayakkabı klasik de olabilir spor da. Bu yüzden kot etekler bayanlar için önemli parçalardır ve bayanların hayatında oldukça önemli bir yere sahiptir. 

Doğru Kot Etek Seçimi

Doğru kot etek seçimi kadınlar için önemlidir. 70’li ve 90’lı yıllarda moda olan kot etekler günümüzde yeniden moda haline gelmiştir. Bu yüzden her kadının dolabında bulunması gereken parçalar arasındadır. Önü düğmeli A kesim bir kot etek bacaklarınızı olduğundan uzun gösterir. Bu tip kot etekler yaz mevsiminde kısa tişört ve loafer model ayakkabıyla, kış mevsiminde de çorap ve botla giyilebilir. Uzun boyluysanız midi boy kot etek sizin vücut tipiniz için üretilmiştir. Bu etekler babetle giyilebilir. Boyunuz kısaysa da midi kot etekleri hafif topuklu ayakkabıyla tercih edebilirsiniz.
Minyon kadınlar mini yırtık kot etekleri bodyle tercih edebilir. Kıvrımlı vücut yapısı olan kadınlar ise vücudu saran kalem bir kot etek ile şık görünür. Bu etekler ise gömlekle kombinlenirse işe giderken ya da günlük hayatta giyilebilir. Size en çok yakışan kot eteği modaeva’da bulabilirsiniz.