Fiyat Aralığı

Kalem Etek

Kalem etekler her sezon olduğu gibi bu sezon da dolaplarda yerini alıyor. Bu yıl tekrar moda olan kalem etekleri daha çok iş hayatında görmeye alışığız. Ancak bu sezon kelam etekler sokak modasının ve davetlerin de gözdesi olmayı başaracak. Ancak kalem etekleri doğru kombinlemek gerekir ki zarafetinizi ortaya çıkarsın. Kalem eteğin boyu bu sezon tamamen kadınların zevkine kalmış. Dilerlerse bileğe kadar dilerse de dizin hemen altına inebilirler. Kalem eteklerde istenen etkiyi yaratmak sizin elinizde. Spor bir görüntü ya da resmi bir görüntü arama durumunuzu belirleyerek doğru eteği seçebilirsiniz. Kalem etekler en üst seviye toplantılarda ya da sabaha kadar dans edeceğiniz bir hafta sonunda en göz alıcı detay olabilir. Bu farkı belirleyen tamamen altına giyeceğiniz ayakkabıdır. Mesela şık bir stiletto sizi toplantı salonuna götürebilir ya da bir spor ayakkabı sizi sokaklara sürükleyebilir.

Kalem Etek Renk ve Kumaş Seçimi

Kalem etekl modelleri kesinlikle siyah, lacivert ya da gri olacak diye bir kural yok. Bu sezon garip bulunan renklerin bir araya gelmesi yeni bir trend olarak karşımıza çıkıyor. Bu trend kalem eteklerde de kendini gösteriyor. Bu sebeple mor ve turuncu yan yana gelebilir ya da patlayan renklerden oluşan kalem etekler sokakları süsleyebilir. 
Bu sezon kalem eteklerde kumaş bolluğu var. Bu durum da işinize yarayabilir. Kadifeden daha soft akacak kumaşlara, çılgınca desenlerden kareli klasiklere istediğiniz her tarzda kumaştan üretilen kalem eteği bulabilirsiniz. 

Kalem Etekle Kendi Tarzınızı Belirleyin

Bu sezon kalem etekleri doğru kullanabilmek adına biraz risk alıp fark yaratmanız lazım. Dengeli bir görüntü ve özgür detaylar arayanlar için dökümlü tişörtler, salaş kazaklar, hırkalar ve modern aksesuarlar sayesinde yapılan kombinler kullanılabilir. Bu sezon kalem etekler oldukça farklı forma bürünüyor ve modacılar topu tamamen size atıyor. İster spor bir stil isterseniz bir iş kadını stili oluşturabilirsiniz. Üzerinize giyeceğiniz bir kalem etekle neler yaratabileceğinizi siz çok iyi bilebilirsiniz. Sizi yansıtacak doğru kalem eteği bulabilmek için mutlaka modaeva internet sitesini ziyaret edin.