Fiyat Aralığı

Renk

Bayan Mont

BAYAN MONT MODELLERİ

Bayan mont ve kaban modelleri her yıl yeni tasarımlar ile bayanların beğenisine sunuluyor. Bayan mont modelleri kot pantolonlar ve etekler ile de büyük bir uyum yakalayabildiği için pek çok bayanın gündelik kullanımda yer açtığı parçalar oluyor.

Birbirinden özgün renk seçeneklerine sahip olan mont kaban modelleri yağmurlu ve soğuk havalarda da yürüyüş yaparken giyebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Alışverişe giderken de kullanabileceğiniz bu modeller rahat hareket edebilmenizi sağlıyor.

Bayan Mont Modelleri

Üzerinizde ekstra bir ağırlık yapmayan bayan mont modelleri ile gün içerisinde özgür bir şekilde hareket edebilir ve dilediğiniz kadar yürüyüş yapabilirsiniz. Yağışlı havalarda sizi soğuktan ve yağıştan koruyabilen mont ve kaban modelleri aynı zamanda pek çok farklı stile de uyum sağlayabiliyor.

Havaların soğuk olduğu dönemlerde bayanların ilk tercihleri arasında yer alan bayan deri mont modelleri ni de sizlere bu kategorimizde sunuyoruz. Deri montları alternatif bir şıklık elde etmek isteyen herkes tercih edebilir. Neredeyse her ortama uyum sağlayabilecek özelliklere sahip olan deri montları klasik ve sportif kombinleriniz içerisinde kullanabilirsiniz.

Soğuk kış aylarında üşümemek için giyebileceğiniz bayan mont modellerini seçerken vücut ölçüleriniz, bütçeniz ve genel giyim tarzınıza göre hareket etmeniz yeterlidir. Genel olarak giydiğiniz kıyafetlere uyum sağlayabilecek olan mont ve kaban modellerini tercih ederek gün içerisinde stilinizi dışarıya en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

 Bayan Deri Mont

Sizler için özel olarak bir araya getirdiğimiz mont, kaban ve bayan deri mont modelleri arasından stilinize en uygun olduğunu düşündüğünüz modelleri seçerek kendinize özel kombinlerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz. Her bayanın stiline, vücuduna ve giyim tarzına uygun olabilen modeller modayı yakından takip eden ve şıklığına büyük bir özen gösteren bayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Yapısı gereği çok fazla yük bindirmeyen bayan deri mont modelleri, genellikle sıcaklığı korumak ve iyi bir ısı vermek amacıyla üretilir. Rahat olmasının yanı sıra, hareket menzilini kısıtlamadan sizlere en iyi konfor ve sıcaklığı sunar. Bayan deri mont modelleri, her bayanın stiline, vücut yapısına ve giyim tarzına uygundur.

Bayan Deri Mont Modellerini Kimler Tercih Ediyor?

Herkesin kişisel tercihleri farklıdır, şu sebepten dolayı bu kişiler tercih ediyor demek doğru değildir. Şıklığına özen gösteren kadınlar, genellikle modayı takip etmekte. Deri montlar her zaman moda da ön sıralarda yerini almışlardır, ayrıca deri montların sportif ve klasik gibi modelleri de bulunmakta. Herhangi bir ekstra ağırlık yapmadan, ısı konusunda performanslı olan bu montların tercih sebepleri arasında genellikle sıcak tutsun, ağır olmasın ve şık gözüksün mantığı yatmakta. Bayan deri mont modellerini incelediğinizde bu tercih sebeplerine uyduğunu görürsünüz. Hafif süslemeler ile daha zarif gözüken bu montların, genel amacı rahat olmasının yanı sıra hafifliği ile de sıcak tutmasıdır. Havaların soğuduğu sıralarda bayanların ilk ellerini uzattıkları mont türü olmaktadır.

Bayan Deri Mont Modellerini Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Biliyorsunuz ki kimse üzerine yakışmayan, bol veya kısa gelen bir şeyi giymek istemez. Bu sebepten dolayı alırken dikkat edilmesi gereken ilk şey ise üzerine düzgün bir şekilde oturmuş olmasıdır. Bayan deri montların yapısı gereği üzerinize oturduktan sonra, omuzları sarmasıdır. Sıkı ve omuzları açığa çıkaracak beden de deri montları tercih etmeniz hem sizin rahatınıza hemde görünüş açısından faydalıdır. Uzun veya değişik uzunlukta ki montlardan uzak durmalısınız. Bayan deri mont modellerinde genellikle koyu ve kahverengi tonlar tercih edilmelidir, hem görünüş bakımından hem de biliyorsunuz ki renklerin insanlar üzerinde ki etkisi bakımından hayrı bir hava katmaktadır.    Deri montlarınızın ‘Trendy’ gibi gözükmesini isterseniz eğer motorcu tarzı dikiş yapısı  ile omuzlarda ve dirsek kısımlarında extra pedler ile süslenmiş olmalıdır. Eğer asi bir görünüm istiyorsanız, kalçanıza değmeden bel altında bitmesi gereklidir veya az yırtık bir jean ile boğazlı dar triko dinamik ve asi bir görünüm açısından oldukça fayda sağlar.