Fiyat Aralığı

Renk

HIRKA MODELLERİ

HIRKA MODELLERİ

Bayan hırka modelleri, her mevsim pek çok bayanın ihtiyaç duyduğu giysiler arasındadır. Ilık havaya sahip olan yaz akşamlarında, üzerinize uygun olan hırkaları tercih ederek kendinizi soğuktan koruyabileceğiniz gibi aynı zamanda şıklığınızı da koruyabilirsiniz. Hırka modelleri arasında yer alan uzun ve kısa hırkaların farklı kullanım amaçları vardır. Birbirinden farklı tasarımlar ve özgün renklerde tasarlanan bayan hırka modellerini pek çok farklı kıyafetiniz ile birlikte başarılı bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

Deri giymeyi seven bayanlar için de ideal olan hırkaları deri taytlarınızın üzerine giyerek başarılı bir stil ortaya çıkartabilirsiniz.

Etek, pantolon ve şort gibi farklı parçalar ile kombinleyebileceğiniz kurtarıcı niteliğindeki uzun hırka modellerini havaların daha serin olduğu dönemlerde tercih edebilirsiniz. Hızlıca dışarıya çıkmanız gerektiği durumlarda dizinizin hizasında biten uzun hırkanızı sırtınıza geçirebilir ve spor ayakkabılarınızı giyerek dışarıya çıkmaya hazır olabilirsiniz.

Montlar ile birlikte de giyilebilen hırkaları soğuk havalarda montlarınız ile birlikte kombinleyerek giymeyi deneyebilirsiniz. Bayan hırka modelleri arasında yer alan tüm modelleri gündelik kullanım için tercih edebilirsiniz.

Kış aylarında kısa kollu bir elbise giyeceğiniz zaman da üzerinize elbisenizin rengi ve tasarımı ile uyumlu olan bir hırka giyebilirsiniz. Böylelikle hem şık görünür hem de soğuktan korunmuş olursunuz. İlkbaharın ılık havalarında ve sonbaharın en serin havalarında rahat ve şık gözükebilmek için kullanabileceğiniz hırkaları düz tişört modelleri ile de hızlıca kombinleyebilirsiniz.

Kot pantolon ve spor ayakkabılar ile de hızlıca kombinleyebileceğiniz hırkaları hem evde, hem dışarıda hem de iş yerinizde kullanabilirsiniz. Her gün ne giyeceğinize karar veremiyorsanız düz ve sade tasarımlı bir body üzerine uygun olan hırkanızı giymeyi deneyebilirsiniz. Bu kombininizi ufak tefek aksesuarlar ile de destekleyerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.