gözlükGözlük

Gözlükler hem kadınların hem de erkeklerin sık sık kullanıldığı aksesuarlardan biridir. Özellikle güneş gözlükleri kadınlar için çok önemlidir. Çünkü gözlükler onların yüzlerinin kötü taraflarını kamufle etmeye yarar, yüzlerini olduğundan daha güzel gösterir ve gözleri Güneş’in zararlı ışınlarından korur. Gözlüklerin ne kadar önemli olduğunu bile Modaeva markası bu yüzden koleksiyonuna gözlük modelleri eklemiş ve web sitesinde aksesuar ana kategorisinin altındaki gözlük kategorisinde satışa sunmuştur. 

Gözlük Modelleri

Markaların üretmiş olduğu farklı gözlük modelleri vardır. Okuma gözlüğü dışındaki gözlükler genelde güneş gözlüğü olarak anılmaktadır. Bu modeller yüz tiplerine göre çeşitlendirilmiştir. Güneş gözlüğü modeli olarak; polarize ve uv korumalı kedi göz, polarize ve uv korumalı taşlı, kesme cam ve sekizgen çerçeveli uv korumalı, uv korumalı ve leopar desenli, sabit üst çerçeveli, uv korumalı ve degraje camlı, polis modeli, metal çerçeveli, plastik çerçeveli, inci detaylı, yuvarlak çerçeveli, damla camlı, geniş çerçeveli, orta boy çerçeveli ve benzeri olarak sayabileceğimiz çok sayıda gözlük var. Her model her yüz tipine yakışmayacağından kullanıcıların kendilerine yakışacağından emin olduğu modeller arasından seçim yapması daha doğru olacaktır. Ancak buna rağmen gelen gözlük kullanıcının yüzüne uymazsa ürünü kullanmadığı takdirde 14 gün içinde Modaeva’ya satın aldığı güneş gözlüğünü iade edebilmektedir. 

Gözlük Fiyatları

Modaeva’dan bulunan gözlüklerin camlarının tamamı gözü Güneş’in zararlı ışınlarından koruma özelliğine sahiptir. Kaliteli plastik ve metal çerçevelere sahiptir. Ancak bu rağmen fiyatları benzerleri kadar pahalı değildir. Web sitesinin gözlük bölümünde 26 farklı model bulunmaktadır. Bunların büyük bir kısmının fiyatı 50 TL- 100 TL fiyatı aralığında, diğer kısmı ise 100 TL- 250 TL aralığında yer almaktadır. Piyasaya göre kaliteli güneş gözlüğü olmalarına rağmen düşük fiyatlara sahip olan Modaeva güneş gözlükleri bu sayede her kesimden ve bütçeye sahip kadın kullanıcılarına hitap etmeyi başarmaktadır. 
İster spor ister şık ister klasik ister asi bir tarzı olsun her türlü tarza ve yüz tipine gidecek güneş gözlüklerinin bulunduğu kategori sayfasının sol tarafında ürünlerin rahat bulunmasına yardımcı olacak fiyata göre filtreleme yapılan bir bölüm vardır. Yine aynı amaçla aynı sayfanın üst kısmında var olan ürünlerin fiyatlarına, yorum sayısına, satış miktarına, puan seviyesine ve eklendikleri zamana göre sıralanmasına yardımcı olan bir menü vardır. Bu sayede kullanıcılar diledikleri özelliklere sahip ürünleri son derece kolay bir şekilde bulabilmekte ve kaliteli bir alışveriş deneyimi yaşamaktadır.