Fiyat Aralığı

Renk

ETEK MODELLERİ

Günlük hayatta, şık davetlerde ya da iş hayatınızda konforu elden bırakmak istemiyorsanız dolabınızı en şık eteklerle donatın. Model seçimi yapmak için sitemizde yer alan ve şıklığı ile göz kamaştıran etek modelleri tasarımlarına göz atabilirsiniz. Farklı stillere uyarlanabilme özelliğine sahip olan tasarımları da özenle seçerek sizlere bu kategoride sunuyoruz. Yeni stiller denemek isteyenler bu modeller tükenmeden hemen temin etmeli! 

Etek seçiminde tek renkten yana olanlar ise klasik çizginin dışında bir imaj yaratmaya yardımcı olan renkli modelleri tercih edebilirler. Genellikle bedenimizin üstü için giydiğimiz parçalarda yer vermeye alışık olduğumuz ateş kırmızısını, etek formunda kullandığımızda yarattığımız imaja farklı bir vurgu yaparak iddialı ve dinamik bir hava yakalayabiliriz. Tercihinizi siyah deri bir miniden yana kullanıyorsanız; ve eteğin zincir, zımba ya da fermuar gibi detayları varsa asi yanınıza vurgu yapabilirsiniz.

Gardıropların başrol oyuncusu olmaya ve günlük hayatın şıklığını tamamlayan en önemli unsurlar arasında yer almaya devam etmektedir. Elbiselerden daha kullanışlı ve çok amaçlı olarak giyilebilen etekler, kombin edildiği kıyafete göre her ortama uyum sağlayabilir. Örneğin, siyah dar ve mini bir eteği üzerine giydiğiniz şifon bir bluz ile tamamladığınız zaman özel bir gece ya da organizasyon için kullanabileceğiniz bir imaj yakalarsınız. Aynı siyah eteği triko spor bir kazak ile kombinlediğiniz takdirde ise ortaya çıkan görüntü kesinlikle daha farklı sportif bir şıklığın yansıması olacaktır.
 

Kalem Etek

İş hayatımızda ve ya iş davetlerinde şıklığı ve konforun verdiği rahatlığı bırakmak elden bırakmak istemiyorsanız size özel tasarımlar ile kalem etek modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz. Dolabınızın şık gözükmesini istiyorsanız en şık etekler ile donatmalısınız, sizlerin model seçiminizde rahatlık sağlamak için Modaeva olarak sitemizde en kaliteli ve eşsiz tasarımlar ile sizlere sunuyoruz. Kadınlar için eteklerin ayrı bir önemi vardır. Klasik giyimden tutunda günlük giyim ve iş hayatında ki rahatlığına kadar bir çok alanda şıklığı ve zarafeti üzerinizde hissetmenizi sağlar. Bir çok farklı kombin, renk seçeneği ve stilinizi yansıtan yapıları nedeniyle en çok tercih edilen giyim türü olan eteklere, sizlere özel olarak tasarladığımız kalem etek modellerini inceleyebilirsiniz.

İş Hayatındaki Şıklık Kalem Etek

Farklı stillere kolayca uyarlanabilir olan kalem modelleri ile stilinizi ve tarzını sizin farkınızla çevrenize yansıtabileceksiniz. Farklı ve özgün tasarımlara sahip olan modellere sitemizden ulaşabilirsiniz. Yeni stillere sahip olmak her kadının hakkıdır, size sunduğumuz farklı ve moda olan tasarımlar ile bu hakka ulaşmak sizler için daha kolay bir hal.

Hem uzun bir etek giyip hemde bakışları üzerinizde toplamak her kadının tercih ettiği bir şey. Farkl renklerde farklı tasarımlar ile bunu kolayca yapabilirsiniz. İş hayatınızda ki yükü biraz hafifletmek istiyorsanız ve üzerinizde ki bakışlar ile kendinizi mutlu hissetmek istiyorsanız sizlere özel sunduğumuz modellere göz atmanızda fayda var.

Özgür Hissettirecek Kalem Etek Modelleri

Rahatlığın şıklıkla buluşturan tasarımlarla sitemizde yer alan kalem modellerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Özgürlüğü ve rahatlığı üzerinizde taşımak hiç bu kadar kolay olmamıştır herhalde. Farklı kombin seçenekleri ve farklı stillerle kolayca eşleşe bilen yapı da olan etek modellerimizi dolabınız da görmek her kadının olduğu gibi sizinde hakkınız. Kaliteli kumaş yapısı ve özgün tasarımlar ile gözlerin üzerinizde hissetmeyi daha kolay nasıl sağlayabilirsiniz bilmiyoruz fakat bu tasarımlar ile yapacağınız kombinlerle bunu çok kolay sağlayabilirsiniz. Geniş renk seçenekleri ve rahat tasarıml