Fiyat Aralığı

Renk

Eşofman Takımı

Her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken tasarımlar arasında sizi rahat ettirecek kıyafetler de var.  Konforu maksimum düzeyde yaşamanızı sağlayacak kıyafetlerin başındaysa eşofman takımı modelleri geliyor. Tamamı modaya ve sezonun yükselen trendlerine uygun olarak dizayn edilmiş olan bu eşofmanlar en şık kıyafetlerinizle rekabet edebilecek kadar iddialı! Bu cesur parçaları mutlaka dolabınıza kazandırmalısınız! 

Gündelik hayatınızda zahmetsiz şıklık yakalamak istediğiniz her an sizlere sunduğumuz bu tasarımları tercih edebilirsiniz. Elbette yürüyüşler, çeşitli spor aktiviteleri için de eşofman takımı modelleri kullanılabilir. Terletmeyen kumaşlar kullanıldığı için yılın tüm mevsimlerinde bu özel tasarımları gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz. Aynı zamanda soğuk havalarda kullanıma uygun olan ve sıcak tutan kumaşlardan hazırlanan eşofmanlar da seçenekleriniz arasında yer alıyor.

En Şık ve En Konforlu Eşofman Modelleri Burada!

Bu koleksiyonda sizlere geniş bir model ve renk skalası sunuyoruz. Tarzınızı eşofman şıklığı ile buluşturmak için zevklerinizden ödün vermenize hiç gerek yok. Tasarımlara göz atarak seçtiğiniz modelleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Koleksiyonumuz içerisinde parlaklığı ve yumuşaklığı ile ön plana çıkan kadife kumaştan hazırlanan eşofman modelleri de yer alıyor. Kadifenin kendine has dokusu bambaşka bir şıklık yakalamanızı sağlayabilir. 

Aynı zamanda çeşitli baskılarla daha dinamik bir görünüm kazandırılmış olan modeller alternatifleriniz arasından size göz kırpıyor. Baskılı tasarımlarla enerjik duruşunuzu bir adım ileriye taşıyabilirsiniz. Eşofman tasarımlarının vazgeçilmez trendlerinden biri olan şerit detayı sizlere sunduğumuz bu modeller arasında göze çarpıyor. Şeritli  tasarımlarla zamansız bir şıklık yakalayabilirsiniz. 

Tasarımların tamamı kalite düzeyi yüksek kumaşlardan hazırlandığı için deforme olmadan çok uzun süre kullanılabilir. Şimdi bu özel koleksiyon içerisinde keyifli bir keşfe çıkabilirsiniz! Model ve renk seçenekleri azalmadan tercihinizi yapın ve siparişinizi hemen bize ulaştırın!