Fiyat Aralığı

denim zamanıDenim Zamanı

Denim kumaş farklı tarzdaki parçalara çok kolay uyarlanabilen bir kumaş olduğu için birçok marka bu kumaştan ürettiği ürünlere her sezon koleksiyonlarında yer vermektedir. Bu mantıkla yola çıkan modern kadının en iyi dostu Modaeva kendi koleksiyonu içinde denim zamanı isimli kategoride denim kumaştan üretilen ürünleri sergilemek ve satışa sunmaktadır. 

Denim Zamanı Ürünleri

Modaeva’nın koleksiyonunda yer alan kategorilerden biri olan denim zamanında farklı ürünler yer almaktadır. Bu ürünlere örnek vermek gerekirse şort, pantolon, tunik-kemer-şort takım, ceket, etek- tişört takım ve gömlek olarak denim kumaştan üretilmiş birçok ürün, bu kategoride yer almaktadır. Kullanıcılarının işini kolaylaştırmak isteyen Modaeva bu kategoride sayfasına fiyat aralığı filtresi koymuştur. Bu sayede kullanıcılar kendi bütçelerine uygun parçaları iki tıkla listeleyebilmektedir. Bunun dışında üst kısımda yer alan menü sayesinde ürünler yorum sayısına, aldığı puana, eklenme zamanına, fiyatına ve satış rakamlarına göre sıralanabilmektedir. Her ürünün farklı bedenleri olduğu gibi standart boyda üretilen ürünler de bulunmaktadır. Ayrıca stoğu biten ürünlere bu bilgi girilmekte ve dileyen kullanıcılar bu ürünler tekrar stoğa girerse epostalarını bıraktıkları takdirde site onlara bilgilendirme epostası göndermektedir. Yani sitede bir kullanıcının kolaylıkla istediğini bulabilmesi için gerekli her türlü imkan bulunmaktadır. 

Denim Zamanı Ürünlerinin Fiyatları

Buradaki ürünlerin fiyatları kullanılan kumaşa, bu kumaşın miktarına, markanın fiyat politikasına, dikişine, kalıbına, üzerinde işleme olup olmamasına ve varsa işleminin zorluğuna ve büyüklüğüne gibi unsurlar göz önüne alınarak belirlenir. Bu unsurlar göz önüne alınarak fiyatlandırılma yapılmış ürünlerin bulunduğu kategoride 25TL- 50 TL, 50TL- 100TL, 100TL-250TL fiyat aralıklarında bulunan ürünler vardır. Yani denim zamanı kategorisi farklı gelir seviyelerindeki insanlara hitap eden bir kategoridir. 
Denim kumaştan yapılan ürünler günümüz kadının her an kullanabileceği ürünlerdir. İstediklerinde şık, istediklerinde spor bir kombinde kolaylıkla kullanabilirler. Denim bir pantolon spor ayakkabı ve tişörtle spor bir havaya büründüğü gibi, topuklu ayakkabı ve dantelli bluz modelleri ile şık bir görünüme de bürünebilir. Modanın kurtarıcı parçalarından sayılan denim ürünler bu yüzden her yaştan kadının gardrobudan mutlaka yer almaktadır. Her türlü kullanıma uygun olan denim kumaştan ürünlerin kadınlar için ne kadar önemli olduğunu bilen Modaeva her sezon bu ürünlere koleksiyonunda yer vermekte ve hatta Dünya markalarını takip ederek belirlediği denim kumaştan ürünleri üretmekte, kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır. Her yaştan kadının zevkine hitap etmeyi başarmış olan Modaeva Türk kadınlarının her zaman yanındadır.