çantaÇanta

Çantalar kadınların en severek kullandığı aksesuardır. Çantasız bir kadın mutsuz bir kadın demektir. Kadınlar çantalarına o kadar bağlıdır ki toplum arasında kadın çantaları hakkında mitler dolaşmaktadır. Kadınlar için çantanın ne kadar önemli olduğunun farkında olan Modaeva bu yüzden koleksiyonunda çanta bölümü bulundurmaktadır. Ve bu arada kadınlar için hem kullanımı pratik ve kolay hem de şık çantalara yer vermektedir. 

Çanta Modelleri

Modaeva kullanıcıları için getirdiği farklı çanta modelleri vardır. Bunların arasında hasır örme, omuz çantası, leopar desenli, çiçek desenli, yuvarlak, kutu, çizgi desenli, büzgülü, deri saplı, zincir saplı, silindir, deri detaylı, yavrulu, şeffaf ve rugan modelleri bulunmaktadır. Her sezon burada bulunan ürünleri yenileyen Modaeva, o sezon trendlerini Dünya markalarının koleksiyonlarından takip ederek ürünlerini seçmektedir. Her tarz ve yaştan kadın kullanıcının kendisine uygun bir ürün bulabileceği bir çanta koleksiyonuna sahip olan Modaeva kadın kullanıcıların istedikleri ürünü rahat bulamaları için web sitesindeki sayfasına bazı özellikler eklemiştir. Bu sayfanın sol tarafında ürünlerin 25 TL- 50 TL, 50 TL- 100 TL, 100 TL- 250 TL fiyat aralıklarına ve renklerine göre filtrelenmesini sağlayan bir bölüm eklemiştir. Ve yine aynı nedenle aynı sayfasının üst orta kısmında ürünlerin fiyatlarına, puan seviyelerine, aldıkları yorum sayılarına, satış adetlerine ve eklenme zamanlarına göre sıralanmasını sağlayan bir menü de bulunmaktadır. Bu bölümler sayesinde diledikleri tipteki bir ürünü çok kolay bulabilmektedir. 

Çanta Fiyatları

Çanta fiyatları bazı unsurlara göre belirlenir. Bu unsurlar arasında çantanın modeli, dikildiği malzeme, dikiş türü, kullanılan makine, aksesuar sayısı, kullanılan malzemenin kalitesi ve miktarı, işlemenin olup olmaması ve varsa işleme miktarı yani işçilik gibi sıralayabileceğimiz bir sürü kriter vardır. Üstelik bu kriterlerle birlikte maliyet çıkmakta ve üstüne markanın değeri ile kar eklenmektedir. Bu yüzden ortada standart bir çanta fiyatı yoktur. Ancak bir koleksiyondaki ürünün fiyatı ne kadar yüksekse, bunun o çantadan daha çok emek harcandığı anlamına geldiği unutulmamalıdır. 
Kadınların biricik aksesuarları olan çantalar adeta onlar için bir tutku haline gelmiştir. Kadın kullanıcılar için bir çanta asla onlara yetmemekte ve çantaları kullanmaktan eskimekte, hep yeni bir çantaya ihtiyaç duymaktadırlar. Bunun bilincinde olan ve kadınlara yardımcı olmak isteyen Modaeva kadın kullanıcıların diledikleri çantayı rahat bulması için gerekli her türlü özelliğe sahip bir alışveriş sitesi yapmıştır. Üstelik bu desteği satış sonrasında da devam etmektedir.