Fiyat Aralığı

Renk

ABİYE MODELLERİ

Abiye Modelleri

Özel davetlerin en şık ve en ilgi çekici ismi olmak isteyenler, modayı yakından takip etmekten keyif alanlar ve stilinden taviz vermeyenler için bir araya getirdiğimiz abiye elbiseler ile en özel anlarınızda daha şık olmayı başarabilirsiniz. Her mevsim giyilebilecek özelliklere sahip olan abiye elbise modellerini düğünler, partiler ve diğer tüm kutlamalar için tercih edebilirsiniz.

Mezuniyet balosu, kına gecesi ve doğum günü partilerinde de tercih edebileceğiniz abiye elbiseler özel davetlerinizde giyebileceğiniz elbise bulamadığınız anlarda dolabınızdaki en önemli parçalar haline gelecektir.

Birbirinden özgün tasarımlar ile her yıl modaya uyumlu olarak tasarlanan abiye elbise modelleri arasında her kişinin zevkine, yaşına ve yaşam stiline uygun bir model bulabilmek mümkündür.

Abiye elbiseler arasından seçim yapacağınız zaman vücudunuzun beğendiğiniz yerlerini vurgulayabileceğiniz modelleri seçebilirsiniz. Vücut şeklinize uygun olan abiye elbiseleri seçerken aynı zamanda ten renginize göre de seçim yapmanız gerekebilir.

Boynunuzun kısa ve kalın olduğunu düşünüyorsanız, omuzlarınız geniş ve beliniz kalın ise elma vücut şekline sahipsiniz demektir. Bu vücut şekli için boynunuzu daha ince gösterebilecek olan abiye elbiseleri seçebilirsiniz.

Düğün, nişan, davet ve mezuniyet gibi organizasyonlarda farklı abiye elbise modelleri seçmeniz de gerekebilir. Organizasyonların yapılacakları yerlere göre abiye elbise modelleri seçtiğiniz zaman ortama uyumlu stiller ortaya çıkartabilirsiniz.

Otel gibi kapalı olan bir alanda düzenlenecek organizasyon ile açık havada yapılacak bir organizasyon için farklı elbiseler seçmelisiniz. Daha ağır ve şık gözükmeniz gereken yerlerde de yine farklı seçimler yapmanız gerekebilir. Gösterişli bir mekanda yer alacaksanız taşlı, işlemeli ve daha fazla dikkat çeken abiye elbiseleri seçebilirsiniz.

Sizler için bu kategorimizde bir araya getirdiğimiz abiye elbiseler arasından stilinize uygun olanları seçerek tüm bakışların şık stilinize girdiğiniz her ortamda çevrilmesini sağlayabilirsiniz.