Fiyat Aralığı

100 tl altındaki ürünler100 TL Altındaki Ürünler

 
Şehirli kadınların kurtarıcısı Modaeva her bütçeye ve zevke uygun parçalarla dolu bir koleksiyona sahiptir. Bu sayede her yaştan kadına hitap etmeyi kolayca başarmaktadır. Bu amaçla web sitesinin içinde yer alan kategorilerden biri ise 100 TL altındaki ürünler kategorisidir. Bu kategoride fiyatı 100 TL’nin altında olan farklı giyim parçaları bulunmaktadır.
 

100 TL Altındaki Ürünler Nedir?

 
Bu kategorinin içinde fiyatı 100 TL’den düşük olan çok sayıda ürün vardır. Bu ürünler arasında tişörtler, pijama takımları, bluzlar, elbiseler, büstiyerler, atletler, pantalonlar, sweatshirtler, etekler, eşofman takımları, tulum modelleri, gömlekler, şortlar, tişört ve bluz takımları ve pantolon- bluz takımları bulunmaktadır. Farklı bedenlere uygun olan bu ürünler her zevke uygun parçalardır. Burada bulunan kategorinin içinde ister tarzı spor ister şık olsun her türlü zevke kadına yönelik ürünler vardır. Üstelik bu kategori sayesinde belirli bir bütçeye sahip kadınlar bütçelerine göre ürünleri kolaylıkla bulmaktadır.
 

100 TL’ye Alınacak En İyi Hediyeler

 
Bu kategoride kadın arkadaşlarınıza hediye almak istediğinizde ancak yeterli bütçeniz olmadığında hediye olarak satın alabileceğiniz birçok ürün bulunmaktadır. Farklı zevklere hitap ederken, kaliteden ödün vermemeyi başaran ve üstelik bunu uygun fiyatlarla yapmayı beceren bir kategori olan 50 TL altındaki ürünler kategorisi birçok kullanıcı için can kurtarıcı görevi görmektedir. Son dakika çıkan yemeklerde, davetlerde giyecek bir şeyler bulamayan insanlar bu kategori sayesinde kendi bütçelerini zorlamadan kendileri için yeni birşeyler alabilmekte ve hatta o gece için kombinler yapabilmektedir.
 
Üstelik bu kategori sayfasında listelenen ürünler fiyat aralıklarına göre filtrelenmekte; fiyatlarına, eklenme zamanlarına, aldıkları yorum sayısına, aldıkları puanlara göre sıralanabilmektedir. Ayrıca stoğu tükenmiş ürünler özel olarak belirtildiği için kafa karışıklarının önüne geçilmektedir. Bu kategoride bulunan ürünler farklı bedenleri olmakta ve açıklayıcı bir beden tablosu olduğu için kişiler kendilerine en uygun bedeni seçip, olası bir değişimin önüne geçilmektedir.
 
Kullanıcılarının istedikleri ve diledikleri ürünleri en kolay şekilde bulup, satın almasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir siteye sahip olan Modaeva müşterilerinin her sorusunda ve sorununda onların yanında olarak çözüm üretmeyi kendine görev edinmiştir. Her kadının güzel görünme ihtiyacına sahip olduğunu bildiği için geniş bir ürün skalasına sahiptir. Üstelik Dünya modasını sürekli takip eden ekibi sayesinde Modaeva kadınlarının hepsi Dünya modası şıklığına sahip parçalarla kendileri için hep istedikleri görünümleri kolayca elde edebilmektedir. Modaeva Türk kadının hem şık hem de modaya uygun giyinmesi için elinden gelen her şeyi yapar!